Stand na ronde 28
(uitslagen van elke ronde)
 naampuntenaantal
partijen
wedstrijd
punten
%
1Jeroen Bosch954,17272074,1
2Rudy Bloemhard909,50282071,4
3Richard van Tienhoven796,832415½64,6
4Lutsen Dooper730,672113½64,3
5Michiel Jansen712,002715½57,4
6John Sloots656,001611½71,9
7Jeroen Nikkels653,50191157,9
8Henri Jansen649,33261557,7
9Jacques Kuiper634,502312½54,3
10Karl Denys596,671810½58,3
11Guido van Heuvelen582,002714½53,7
12Paul Westhoff572,67171058,8
13Marcel Kraaijkamp538,00261350,0
14Rolf van Agtmaal503,50191157,9
15Paul Tulfer502,3314857,1
16Daan Noordhuizen492,0013861,5
17John de Boer487,00181055,6
18Harry Schurink486,00241145,8
19Tom Molewijk482,8318950,0
20Fred Corpeleijn458,6717847,1
21Lammert de Bruin452,67241145,8
22Dick Hoekman426,50251144,0
23Karl van 't Hazeveld421,5018950,0
24Maarten Jansen408,672411½47,9
25Koen Molewijk373,8314642,9
26Harrie Saris372,50261246,2
27John Eekhuis364,0014642,9
28Esther Konijnenberg360,001944,7
29Wilma Dolman327,3312650,0
30Hannie Kempink273,171934,2
31Menno Kramp252,00 000,0
32Jesper de Boer242,67 000,0
33Paul Schnitger225,00 100,0
34Gerrit Witteveen220,0022627,3
35Sjoerd Norberhuis207,00 200,0
36Henk van Heuvelen92,502428,3
37Sietse Wagenaar79,00 7114,3
 
Uitslagen ronde 28 (17 april 2019)
Jeroen Bosch-Rudy Bloemhard1 - 0
Guido van Heuvelen-Lutsen Dooper0 - 1
Lammert de Bruin-Paul Westhoff½ - ½
Hannie Kempink-John Eekhuis0 - 1
Harrie Saris-Dick Hoekman0 - 1
Henk van Heuvelen-Wilma Dolman0 - 1
Michiel Jansen-Externe wedstrijd 0 - 1
Richard van Tienhoven-Externe wedstrijd ½ - ½
Jacques Kuiper-Externe wedstrijd ½ - ½
Henri Jansen-Externe wedstrijd ½ - ½
Jeroen Nikkels-Externe wedstrijd 0 - 1
Marcel Kraaijkamp-Externe wedstrijd 0 - 1
Harry Schurink-Externe wedstrijd ½ - ½
Fred Corpeleijn-Externe wedstrijd 1 - 0
Karl Denys-Externe wedstrijd ½ - ½