Stand na ronde 19
(uitslagen van elke ronde)
 naampuntenaantal
partijen
wedstrijd
punten
%
1Rudy Bloemhard653,001914½76,3
2Jeroen Bosch575,331812½69,4
3Richard van Tienhoven563,00161168,8
4Michiel Jansen538,00181266,7
5Lutsen Dooper525,00161168,8
6Jacques Kuiper506,001710½61,8
7Jeroen Nikkels504,501467,9
8John Sloots466,0010880,0
9Karl Denys428,1714857,1
10Paul Westhoff418,17 972,2
11Henri Jansen410,00171058,8
12Daan Noordhuizen383,50 778,6
13Paul Tulfer383,331262,5
14Marcel Kraaijkamp377,331755,9
15Tom Molewijk343,501550,0
16Rolf van Agtmaal323,6714857,1
17Lammert de Bruin301,8317847,1
18Fred Corpeleijn297,3312541,7
19John Eekhuis292,5011545,5
20Guido van Heuvelen290,501944,7
21John de Boer288,6712650,0
22Dick Hoekman273,0018844,4
23Koen Molewijk266,8312541,7
24Harry Schurink256,831536,7
25Maarten Jansen250,3317741,2
26Karl van 't Hazeveld249,171245,8
27Harrie Saris247,0019947,4
28Wilma Dolman235,00 8450,0
29Esther Konijnenberg218,0013538,5
30Menno Kramp177,33 000,0
31Jesper de Boer171,00 000,0
32Hannie Kempink164,8313430,8
33Paul Schnitger150,00 100,0
34Sjoerd Norberhuis144,00 200,0
35Gerrit Witteveen125,671523,3
36Sietse Wagenaar82,33 7114,3
37Henk van Heuvelen75,0016212,5
 
Uitslagen ronde 19 (14 februari 2019)
Jeroen Bosch-Karl van 't Hazeveld1 - 0
Rudy Bloemhard-Harrie Saris1 - 0
Henk van Heuvelen-Esther Konijnenberg0 - 1
Michiel Jansen-Externe wedstrijd 1 - 0
Jacques Kuiper-Externe wedstrijd ½ - ½
Henri Jansen-Externe wedstrijd 1 - 0
Marcel Kraaijkamp-Externe wedstrijd 1 - 0
Guido van Heuvelen-Externe wedstrijd ½ - ½
Tom Molewijk-Externe wedstrijd 1 - 0
Harry Schurink-Externe wedstrijd 0 - 1
Maarten Jansen-Externe wedstrijd 0 - 1
Lammert de Bruin-Externe wedstrijd 0 - 1
John Eekhuis-Externe wedstrijd 0 - 1
Fred Corpeleijn-Externe wedstrijd 0 - 1
Paul Westhoff-Externe wedstrijd 1 - 0
John de Boer-Externe wedstrijd 0 - 1
Karl Denys-Externe wedstrijd 1 - 0
Hannie Kempink-Externe wedstrijd ½ - ½
Lutsen Dooper-Externe wedstrijd 1 - 0