Stand na ronde 12
(uitslagen van elke ronde)
 naampuntenaantal
partijen
wedstrijd
punten
%
1Rudy Bloemhard428,0012975,0
2Jeroen Nikkels367,1711872,7
3Jacques Kuiper354,331168,2
4Richard van Tienhoven345,1711763,6
5Michiel Jansen337,0011763,6
6Karl Denys333,5011763,6
7Jeroen Bosch319,3311763,6
8Lutsen Dooper298,00 972,2
9John Sloots290,50 675,0
10Paul Tulfer282,00 9666,7
11Paul Westhoff241,00 6466,7
12Fred Corpeleijn235,67 7457,1
13Marcel Kraaijkamp217,501254,2
14Tom Molewijk217,50 950,0
15Henri Jansen217,3310550,0
16John Eekhuis202,50 8450,0
17Lammert de Bruin198,831150,0
18Rolf van Agtmaal188,5011654,5
19Koen Molewijk176,6710440,0
20Guido van Heuvelen175,501245,8
21Maarten Jansen165,0010440,0
22Daan Noordhuizen163,00 350,0
23Harrie Saris162,0012650,0
24John de Boer159,00 6350,0
25Esther Konijnenberg146,50 938,9
26Hannie Kempink136,67 735,7
27Dick Hoekman133,0012433,3
28Karl van 't Hazeveld120,00 735,7
29Sjoerd Norberhuis120,00 000,0
30Harry Schurink119,83 927,8
31Wilma Dolman110,67 5240,0
32Menno Kramp108,00 000,0
33Jesper de Boer104,00 000,0
34Paul Schnitger88,00 100,0
35Sietse Wagenaar68,83 7114,3
36Gerrit Witteveen62,50 916,7
37Henk van Heuvelen61,50 916,7
 
Uitslagen ronde 12 (14 december 2018)
Michiel Jansen-Rudy Bloemhard1 - 0
Richard van Tienhoven-Jacques Kuiper½ - ½
Lutsen Dooper-Jeroen Nikkels½ - ½
Henri Jansen-Tom Molewijk1 - 0
Marcel Kraaijkamp-Hannie Kempink1 - 0
Paul Tulfer-Koen Molewijk1 - 0
Harrie Saris-Gerrit Witteveen1 - 0
John de Boer-Esther Konijnenberg1 - 0
Wilma Dolman-Guido van Heuvelen0 - 1
Karl Denys-Jeroen Bosch0 - 1
Harry Schurink-Externe wedstrijd 0 - 1
Maarten Jansen-Externe wedstrijd ½ - ½
Lammert de Bruin-Externe wedstrijd 1 - 0
John Eekhuis-Externe wedstrijd 1 - 0
Dick Hoekman-Externe wedstrijd 1 - 0
Paul Westhoff-Externe wedstrijd 1 - 0
Rolf van Agtmaal-Externe wedstrijd 0 - 1