Eindstand groep A seizoen 2004-2005
(uitslagen van elke ronde)
    plaats vereniging WP WSP
1 Marcel Kraaijkamp Apeldoorn Voorster Schaakclub 5 19½
2 Michiel Jansen Voorst Voorster Schaakclub 4 22½
3 Fokke Jonkman Kuinre ASV 4 19½
4 Jeroen Nikkels Voorst Voorster Schaakclub 4 17½
5 Jeroen Bosch Empe Voorster Schaakclub 20
6 Henri Jansen Voorst Voorster Schaakclub 3 22½
7 Lūtsen Dooper Brummen Voorster Schaakclub 3 16
8 Fred Corpeleijn Deventer Voorster Schaakclub 3 14½
9 Eric Goedhart Deventer D.S.G. Pallas 21
10 Hans Roeloffs Deventer D.S.G. Pallas 17½
11 Stef Boog Deventer D.S.G. Pallas 2 17
12 Hendrik van Buren Arnhem ASV 2 15½
13 Joop van Delft Eerbeek Eerbeekse Schaakclub 2 14½
14 Harry Schurink Voorst Voorster Schaakclub 14½
 
( WP = wedstrijdpunten, WSP = weerstandspunten )

Marcel Kraaijkamp wint de Jacques van Gelder cup.

Eindstand groep B seizoen 2004-2005
(uitslagen van elke ronde)
    plaats vereniging WP WSP
1 Jan Bron Terwolde Twellose Schaakclub 5 23
2 Piet Ypma Lettele D.S.G. Pallas 5 19½
3 Henk de Boer Voorst Voorster Schaakclub 22
4 Jo Jansen Voorst Voorster Schaakclub 20½
5 Guido van Heuvelen Voorst Voorster Schaakclub 4 21½
6 John Eekhuis Voorst Voorster Schaakclub 4 19½
7 Gerard Hazelaar Twello Twellose Schaakclub 4 16
8 Joop Hendriksen Voorst huisschaker 4 13
9 Remco de Boer Voorst Voorster Schaakclub 24½
10 Karl van 't Hazeveld Apeldoorn Voorster Schaakclub 21
11 Gerrit Nikkels Eerbeek Eerbeekse Schaakclub 3 21½
12 Hans Gerritsen Laag Soeren Eerbeekse Schaakclub 3 20½
13 Henk van Zandwijk Brummen OSBO-lid 3 19½
14 Dick Hoekman Voorst Voorster Schaakclub 3 19
15 Ep Kerkmeijer Twello huisschaker 3 16
16 Tiedo Klarenbeek Twello Twellose Schaakclub 3 15½
17 Geert Gierman Eerbeek huisschaker 3 13½
18 Christiaan Makkink Voorst Voorster Schaakclub 18
19 Henk Jansen Voorst Voorster Schaakclub 16
20 Dick Stevens Twello Twellose Schaakclub 14½
21 Herman Smallegoor Apeldoorn huisschaker 2 19
22 Hannie Kempink Wilp Voorster Schaakclub 2 15
23 Els Jansen Voorst Voorster Schaakclub 2 15
24 Marco Smallegoor Apeldoorn huisschaker 2 14½
25 Betsie Jansen Voorst Voorster Schaakclub 2 14
26 Maarten Jansen Voorst Voorster Schaakclub 18½
27 Harrie Saris Apeldoorn Voorster Schaakclub 1 18½
28 Wilma Dolman Voorst Voorster Schaakclub 1 15
 
( WP = wedstrijdpunten, WSP = weerstandspunten )

Jan Bron en Piet Ypma promoveren naar groep A.