Eindstand 1e team 2004-2005
(2e team, 3e team)
OSBO 2e klasse B W MP BP Voo VDS Doet Does Pal Zut Sch Kam  
1 Voorst 1 7 13 37½ XX 4 5 5 6 K
2 VDS 1 7 12 38½ 4 XX 4  
3 Doetinchem 2 7 9 31½ 4 XX 5 3 7  
4 Doesborgh 1 7 6 27 3 3 XX 5  
5 Pallas 2 7 6 23½ ½ 5 XX 2 6 5  
6 Zutphen 2 7 5 24½ 3 1 3 6 XX 5 4  
7 Schaakstad 6 7 4 21½ 2 3 XX D
8 Kameleon 1 7 1 20 2 3 4 XX D
 
( MP = matchpunten, BP = bordpunten, P = promotie, D = degradatie )

 
Het kampioensteam Voorst 1
staand vlnr: Marcel Kraaijkamp, Tim Haverkamp, Jeroen Nikkels, Henri Jansen, Michiel Jansen en Jacques Kuiper.
zittend vlnr: Jeroen Bosch en Rudy Bloemhard.

Persoonlijke resultaten
naam  1  2  3  4  5  6  7  totaal  % 
Jeroen Bosch 1 1 ½ 1 1 1 ½ 6 uit 7 86
Jacques Kuiper 1 ½ ½ 1 1 ½ 1 5½ uit 7 79
Rudy Bloemhard ½ 1 1 0 1 ½ 1 5 uit 7 71
Jeroen Nikkels ½ 0 1 ½ 1 1 1 5 uit 7 71
Michiel Jansen 1 ½ 1 ½ 0 ½ 1 4½ uit 7 64
Tim Haverkamp ½ - 0 1 ½ - 1 3 uit 5 60
Henri Jansen ½ 0 0 1 1 1 0 3½ uit 7 50
Marcel Kraaykamp ½ 0 1 0 0 1 ½ 3 uit 7 43
Guido van Heuvelen - 1 - - - - - 1 uit 1 100
Harry Schurink - - - - - 1 - 1 uit 1 100
totaal:  5½ 4 5 5 6 37½ uit 56 67
 
Eindstand 2e team 2004-2005
(1e team, 3e team)
OSBO 3e klasse E W MP BP ASV Dui Gla Voo Els BAT Eer Sch  
1 ASV 7 7 13 30 XX 3 4 5 4 5 K
2 Duiven 1 7 11 28 3 XX 4 6  
3 Glazenburg 1 7 8 23 XX 5  
4 Voorst 2 7 8 23 2 XX 1 5 4 5  
5 Elster Toren 2 7 8 21½ 1 ½ 5 XX 5 4  
6 BAT Zevenaar 4 7 3 16 2 2 1 1 XX 3  
7 Eerbeek 1 7 3 15½ 0 2 3 XX 2  
8 Schaakmaat 4 7 2 11 1 ½ 1 1 2 4 XX D
 
( W = wedstrijden, MP = matchpunten, BP = bordpunten, D = degradatie )

Persoonlijke resultaten
naam  1  2  3  4  5  6  7  totaal  % 
Lūtsen Dooper 0 1 1 1 1 ½ 1 5½ uit 7 79
Harry Schurink 1 1 1 1 ½ 0 0 4½ uit 7 64
Fred Corpeleijn - 1 1 0 1 ½ 0 3½ uit 6 58
Henk Bergsma 0 0 ½ ½ 1 ½ 1 3½ uit 7 50
Remco de Boer 0 ½ 1 1 ½ 0 0 3 uit 7 43
Guido van Heuvelen 0 ½ ½ 0 1 ½ ½ 3 uit 7 43
John de Boer 0 - - - - - - 0 uit 1 0
totaal:  1 4 5 5 2 23 uit 42 55
 
Eindstand 3e team 2004-2005
(1e team, 2e team)
OSBO 4e klasse C W MP BP Ugc Pal Voo OG Zut Twe Eer    
1 Ugchelen 2 6 11 24 XX 3 5   K
2 Pallas 4 6 9 21½ XX 3    
3 Voorst 3 6 8 20 3 3 XX 4 4    
4 Ons Genoegen 2 6 5 17 1 2 XX 3 5    
5 Zutphen 4 6 4 20 2 XX 5    
6 Twello 3 6 4 15½ 3 1 XX 3    
7 Eerbeek 2 6 1 8 ½ 1 ½ 3 XX    
                           
 
( W = wedstrijden, MP = matchpunten, BP = bordpunten )

Persoonlijke resultaten
naam  1  2  3  4  5  6  7  totaal  % 
Christiaan Makkink 1 1 0 -   1 1 4 uit 5 80
John Eekhuis 0 1 1 -   1 1 4 uit 5 80
Henk de Boer 1 1 1 0   - - 3 uit 4 75
Harrie Saris - - - ½   - 1 1½ uit 2 75
Karl van 't Hazeveld ½ 1 0 0   1 ½ 3 uit 6 50
Maarten Jansen - 0 0 1   - - 1 uit 3 33
Jo Jansen - - - 0   0 1 1 uit 3 33
Dick Hoekman ½ 0 1 0   - 0 1½ uit 5 30
Remco Kempink 1 - - -   - - 1 uit 1 100
Hannie Kempink - - - -   0 - 0 uit 1 0
Wilma Dolman - - - -   0 - 0 uit 1 0
totaal:  4 4 3 1½   3 4½ 20 uit 36 56