Eindstand interne competitie seizoen 2009-2010
(uitslagen van elke ronde)
 naampuntenaantal
partijen
wedstrijd
punten
%
1Rudy Bloemhard1289,00262180,8
2Marcel Kraaykamp1101,67281864,3
3Jeroen Bosch1049,17332060,6
4Michiel Jansen991,33301756,7
5Lutsen Dooper973,83281864,3
6Tom Molewijk973,50332060,6
7Sven Pronk939,67281657,1
8Jeroen Nikkels899,003216½51,6
9Fred Corpeleijn808,33321650,0
10Guido van Heuvelen791,002915½53,4
11Joop Hendriksen788,502916½56,9
12Jacques Kuiper754,001168,2
13Sjoerd Norberhuis723,0013753,8
14Henri Jansen721,672914½50,0
15Harrie Kuizenga683,83271451,9
16Joop Siderius668,50231356,5
17Wilco de Bruijn624,00 764,3
18Harrie Saris589,332211½52,3
19Harry Schurink585,172711½42,6
20Els Jansen566,00261350,0
21Remco de Boer556,501550,0
22John de Boer529,67 961,1
23John Eekhuis520,502511½46,0
24Christiaan Makkink496,1714642,9
25Daan Noordhuizen482,502411½47,9
26Maarten Jansen472,0014857,1
27Dick Hoekman457,332710½38,9
28Hannie Kempink447,50221150,0
29Jari Hendriksen428,67231147,8
30Wilma Dolman425,33211047,6
31Karl van 't Hazeveld409,5018738,9
32Esther Konijnenberg379,83231043,5
33Jo Jansen345,003211½35,9
34Remco Kempink340,50 550,0
35Noud van Deurzen286,33 2150,0
36Marcel Albers256,67 200,0
37Albert Peters254,0010330,0
38Mirko Pardijs240,00 100,0
39Henk Bergsma213,50 7½7,1
40Job van Oorspronk157,0020210,0
      
 
Interne ELO-lijst bijgewerkt t/m 31 mei 2010
NrNaamELOstartELOverschil
1Rudy Bloemhard21072067+ 40
2Marcel Kraaykamp19511961- 10
3Jeroen Bosch19102045-135
4Jacques Kuiper18971901- 4
5Wilco de Bruijn18571862- 5
6Sjoerd Norberhuis18351830+ 5
7Michiel Jansen18261858- 32
8Lutsen Dooper17961834- 38
9Jeroen Nikkels17721736+ 36
10Sven Pronk17701618+152
11Tom Molewijk17311635+ 96
12Henk Bergsma16791745- 66
13Joop Siderius16671711- 44
14Fred Corpeleijn16421687- 45
15Guido van Heuvelen16271584+ 43
16John de Boer15991608- 9
17Henri Jansen15871633- 46
18Joop Hendriksen15781596- 18
19Harrie Kuizenga15671487+ 80
20Christiaan Makkink15451585- 40
21Harry Schurink14881528- 40
22John Eekhuis13861351+ 35
23Remco de Boer13791322+ 57
24Els Jansen13441245+ 99
25Harrie Saris13341240+ 94
26Maarten Jansen13031350- 47
27Karl van 't Hazeveld12911392-101
28Remco Kempink12841300- 16
29Daan Noordhuizen12791236+ 43
30Dick Hoekman12781306- 28
31Wilma Dolman11621206- 44
32Jo Jansen11301182- 52
33Hannie Kempink11131087+ 26
34Esther Konijnenberg1016 949+ 67
35Jari Hendriksen 969 790+179
36Job van Oorspronk 922 998- 76
37Albert Peters 866 840+ 26
38Noud van Deurzen 857 850+ 7
39Mirko Pardijs 838 850- 12
40Marcel Albers 741 750- 9

In deze stand worden ook de resultaten van de externe OSBO competitie en het OVK meegeteld.

Eindstand rapid competitie
seizoen 2009-2010
(uitslagen van elke ronde)
 naampuntenwsp
1Rudy Bloemhard 8 50
2Marcel Kraaijkamp 7 50
3Michiel Jansen 6 50
4Jeroen Nikkels6 51
5Jeroen Bosch6 51
6Joop Siderius 5 42
7Fred Corpeleijn 5 40
8Tom Molewijk 5 48
9Henri Jansen 5 45
10Guido van Heuvelen 5 44
11Joop Hendriksen 5 44
12Harry Schurink 5 38
13Dick Hoekman4 45
14Lutsen Dooper 446
15Sven Pronk 4 42
16Karl van 't Hazeveld 4 39
17Christiaan Makkink 4 36
18Els Jansen 4 35
19Harrie Saris 4 34
20Daan Noordhuizen 4 33
21Wilma Dolman 4 30
22John Eekhuis 3 41
23Esther Konijnenberg 3 41
24Hannie Kempink 3 32
25Jo Jansen 3 35
26Harrie Kuizenga 2 43
27Remco Kempink 2 42
28Albert Peters 2 31
29Job van Oorspronk 33