Eindstand interne competitie seizoen 2002-2003
(uitslagen van elke ronde)
  puntenaantal
partijen
wedstrijd
punten
%
1Michiel Jansen1201.00272179.6
2Jeroen Nikkels970.50301861.7
3Lutsen Dooper951.50291965.5
4Fred Corpeleijn908.50281762.5
5Henri Jansen886.17332060.6
6Henk Bergsma840.00161171.9
7Guido van Heuvelen821.33301758.3
8Remco Kempink707.00211152.4
9Harry Schurink667.00271348.1
10John Eekhuis655.50311754.8
11Christiaan Makkink653.00291551.7
12Remco de Boer638.17301550.0
13Lammert de Bruin626.83201262.5
14Karl van 't Hazeveld621.83261557.7
15Tim Haverkamp615.0015960.0
16Maarten Jansen557.50311550.0
17Wilco de Bruin529.00 9561.1
18Henk de Boer513.0010665.0
19Dick Hoekman433.67261038.5
20Harrie Saris422.17271038.9
21Jo Jansen421.50321237.5
22Henk Jansen377.17321135.9
23Hannie Kempink374.0028932.1
24Els Jansen324.00 6241.7
25Wilma Dolman227.3328517.9
      

In deze stand worden ook de resultaten van de externe OSBO competitie en het OVK meegeteld.

Eindstand rapid competitie seizoen 2002-2003
(uitslagen van elke ronde)
  puntenwspsbp
1Wilco de Bruin8 5045
2Fred Corpeleijn7 5135
3Henri Jansen7 4632
4Jeroen Nikkels7 4022
5Lutsen Dooper5 5126
6Michiel Jansen5 5028
7Tim Haverkamp5 4817
8Christiaan Makkink5 4517
9Guido van Heuvelen5 3917
10Remco de Boer5 3815
11Harry Schurink5 3510
12Remco Kempink4 4310
13Harrie Saris4 376
14Jo Jansen 43411
15Henk Bergsma3 4410
16Lammert de Bruin 3 400
17Dick Hoekman3 364
18Maarten Jansen3 364
19Karl van 't Hazeveld 2 400
20Hannie Kempink 2342
21Henk de Boer2 412
22Henk Jansen2 362
23Wilma Dolman2 322