Eindstand interne competitie seizoen 2001-2002
(uitslagen van elke ronde)
  puntenaantal
partijen
wedstrijd
punten
%
1Michiel Jansen1132.33322371.9
2Jeroen Nikkels1026.67322167.2
3Fred Corpeleijn928.00291760.3
4Tim Haverkamp866.00261765.4
5Henk Bergsma770.00261455.8
6Jo Jansen747.67311548.4
7Guido van Heuvelen733.33291551.7
8Henri Jansen710.50321651.6
9Karl v 't Hazeveld683.67261350.0
10Remco Kempink635.50311550.0
11Harry Schurink626.00291450.0
12Harrie Saris623.33281450.0
13Maarten Jansen571.00281348.2
14Christiaan Makkink546.00251146.0
15Wilco de Bruin537.008562.5
16Maurik Koopman536.67251250.0
17John Eekhuis534.33271246.3
18Lammert de Bruin475.50271142.6
19Harry Kuiper471.50291344.8
20Henk de Boer451.1715746.7
21Remco de Boer433.00331237.9
22Dick Hoekman402.1725938.0
23Els Jansen357.339338.9
24Wim Jansen333.0000 
25John de Boer320.673133.3
26Henk Jansen269.0028726.8
27Hanny Kempink242.0030723.3
28Wilma Dolman136.672715.6
      

In deze stand worden ook de resultaten van de externe OSBO competitie en het OVK meegeteld.

Eindstand rapid competitie seizoen 2001-2002
(uitslagen van elke ronde)
  puntenwspsbp
1Michiel Jansen74936
2Wilco de Bruin74836
3Jeroen Nikkels74735
4Tim Haverkamp64827
5Henk Bergsma54519
6Guido van Heuvelen54117
7Harry Schurink54922
8Henri Jansen54722
9Dick Hoekman54320
10Christiaan Makkink53911
11Remco Kempink53615
12Harry Kuiper53315
13Lammert de Bruin44418
14Harrie Saris44117
15Fred Corpeleijn4428
16Karl van 't Hazeveld43712
17Remco de Boer4318
18John Eekhuis3313
19Maarten Jansen3424
20Maurik Koopman3416
21Henk de Boer3380
22Jo Jansen2372
23Henk Jansen2311
24Wilma Dolman1320
25Hannie Kempink0300